Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Daniel Redler
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”ziomoziomal” post=19665]Gdyby Jałowiec był to bym zażył, niestety skończył się kilka dni temu. Od tego czasu męczę Motię, już 1/4 tabaki znikła.
Czy w Twoim Jałowcu było czuć herbacianą nutę?