Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
ziomoziomal
Participant
12 years, 2 months ago
Gdyby Jałowiec był to bym zażył, niestety skończył się kilka dni temu. Od tego czasu męczę Motię, już 1/4 tabaki znikła.
Motia.
Ralf-p, pisz recenzję Goldenu.