Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Adam Stanisławski
Participant
12 years, 2 months ago
Dzisiaj nawet nie zauważyłem kiedy z 4g tabakierki dholakii odleciała mi zatyczka i wsadziłem ją do kieszeni, większość się wysypała :/ Zdrowie z JIPxAmerican Carmel…