Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Adam Stanisławski
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”Karaś” post=19611]Dołączam do Ego i też Coffee Kick. Ego, jak wrażenia? :)[/quote]
Bardzo pozytywne, aromat kawy podoba mi się bardziej niż w Grado, jest bardziej…realny? :> Nie udało mi się tylko wyczuć mięty z obrazka, ale może to nawet lepiej.
Barman, jeszcze raz to samo. Zdrowie!