Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Karas
Participant
12 years, 2 months ago
Właśnie wypróbowałem już wszystkie trzy Swishery. Wszystkie są suche, pyliste o jasnej barwie. Co ciekawe – ta pylistość wyjątkowo mi nie przeszkadza, zażywa się je wyjątkowo wygodnie. Póki co nie wyczuwam większej różnicy między Society a Honey Bee, natomiast Navy zdecydowanie się spośród nich wyróżnia. Jest jeszcze mocniejsza i jeszcze słodsza. Przy czym owe „sweet” w tabace to nie żadna ściema, zabieg marketingowy czy coś podobnego. Żartobliwie mówiąc, na opakowaniu powinno być dodatkowe ostrzeżenie: „może powodować cukrzycę”.
Zdrówko z Navy.