Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Patryk Mączka
Participant
12 years, 9 months ago
Zgadzam się, Toque SP EXTRA to majstersztyk w tej klasie.
A u mnie tymczasem od dłuższego czasu zgłębiam aromat GH Spartan.
Zaprawde diabelska tabaka, ale za mało czasu spędziłem żeby się wypowiedzieć o aromacie.
Ale jestem pewny że jest tam delikatna nuta wanilii ale trzeba jej się naprawde doszukać.Poza tym eukaliptus & mentol.