Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
ralf-p
Participant
12 years, 2 months ago
Dziś przetestowałem w warunkach podziemnych Zwiefachera 🙂 Powiem krótko – wyborny ! Nawet bardzo zasmakował miłośnikom Red Bulla 😛
Tymczasem zdrowie z Neffa Ifrikia 🙂