Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Jelcyn
Participant
12 years, 9 months ago
Wasze zdrówko ze Stockiem kamforowym – szczerze jeszcze nie rozgryzłem tej tabaki, niby prosta, niby przyjemna, ale coś mi tutaj nie sztymuje. Specyficzny wyrób, wciąż nie mogę się zdecydować, czy mi smakuje, czy nie.