Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
ziomoziomal
Participant
12 years, 2 months ago
Po raz nty w ciągu ostatnich dni Jałowiec Mięta od PG. W zasadzie nic w sobie nie ma, a mimo to zachwyca.
PS. Zgadujcie dalej. niezłą bekę mam 😉