Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Karas
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”Nitzo” post=19370]Otworzyłem Elmos, ale chyba musi trochę poczekać, więc zdrowie z Firedance.[/quote]
Te dyniowo-marchewkowe ciasto pierwszego dnia po otwarciu nowej puszki jest najpiękniejsze!
Zdrówko ze Spearmint Gold