Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
ralf-p
Participant
12 years, 2 months ago
[quote=”Antagonista” post=19122]
…Ale Viking Blonde to mnie zawiódł trochę. :([/quote]
Nie tylko Ciebie :/ Choć z drugiej strony może właśnie taka ma być „blondyna”…delikatna, zwiewna, troche uszczypnie i ucieknie…:P