Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Daniel Redler
Participant
12 years, 2 months ago
Moj „Postek” jeszcze w torbie listonosza, gdyż zostawił awizo, na pocieszenie uraczę się Brasil Doppel-Fermentiert 🙂 Czy dobrze rozumiem Nitzo, że nabyłeś tą tabakę w liściu bananowca?