Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Rocco Siffredi
Participant
12 years, 9 months ago
Po przeczytaniu świetnej recenzji Jelcyna nabrałem ochoty na jedną z moich ukochanych tabak, jednak z pustego to i Salomon nie nasypie… Zamiast Bayern-Prise’a, uraczę się Echt Fresko, klimat podobny… Wasze zdrowie!