Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Rocco Siffredi
Participant
12 years, 9 months ago
Raginis, Bonczi, mam do Was pytanie. Czy posiadacie Gold Mulla w puszce? Jeśli tak, to czy moglibyście opisać mi konsystencję? Ciekaw jestem różnic puszka-plastik.
A tymczasem SG – Grousemoor. Zdrowie!