Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Michał
Participant
12 years, 3 months ago
🙂 To prawda, że Firedance jest słodki i może przywodzić na myśl gumę do żucia (choć bardziej wtedy, kiedy tylko ją wachąmy, nie zażywamy).
Na pewno za jakiś czas ją zrecenzuję – będzie 5/5. 🙂
…Właśnie sobie zażywam, tylko te nieustanne otwieranie puszki jest troszkę uciążliwe. Cena za to, że zamknęli ją próżniowo. 🙂