Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Jan Smetana
Participant
12 years, 3 months ago
Właśnie przyszła paczka od Pana Michała (SnuffSpirit), m.in. Neffa Ifrikia, Pobrzeże Kaszubskie (nowa etykieta i brązowa tabakierka :)) i GH KB w kubełku.
Zayżyłem GH KB, jest dość wilgotna i co ciekawe podobna do WoSa KB, bardzo smaczna. Wasze zdrowie.