Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Rocco Siffredi
Participant
12 years, 4 months ago
[quote=”Nitzo” post=18485]zwłaszcza że Alaundo i Pablo opisywali całkowicie inny aromat.[/quote]
Jeśli chodzi o tabakę Red Crest, to ja nie miałem (niestety) z nią styczności. Czy chodzi o Almond?