Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Jan Smetana
Participant
12 years, 4 months ago
Weź pod uwagę, że to była opinia po jednym zażyciu, więc mogą mi się zmienić wrażenia, zwłaszcza że Alaundo i Pablo opisywali całkowicie inny aromat. 🙂
A SG Scotch Black jest bardzo dobra, zwłaszcza jeźeli ktoś lubi SG KB, London Brown, BR, Black Coffee, Vikingi Dark, Brown i podobne tabaki.
Zdrowie z SG RC :).