Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Adam Gospodarek
Participant
12 years, 9 months ago
[quote=”Senpix” post=17162]Po dłuższej przerwie, pora na Schmalzera 🙂 Zdrowie[/quote]
Jakiego schmalzlera? Ja właśnie raczę się Brasil Doppelt-fermentiert.
Alaundo napisał:
[quote]Bernard’s steife Prise – chyba najlepsza mentolówka jaką próbowałem.
Widzę Alaundo że bardzo lubisz miętę pieprzową w tabace :P[/quote]
Trafiłeś w dziesiątkę. To jeden z moich ulubionych aromatów. W Steife Prise obok mięty jest też chłodny, miły mentol. Ralfie czy Ty też masz wrażenie, że baza tytoniowa tej tabaki to Alt Offenbacher Kostlich?