Aktywność w serwisie Top25snuff.com › Forums › Dla początkujących › Co zażywasz? III › Co zażywasz? III
Ambroży
Participant
12 years, 9 months ago
Też racja.
Widząc jak wielki asortyment tabak Dholaki oferuje CiT jestem pewien że prędzej czy później i tak zobaczymy czekoladową różę w Polsce.
Przed chwilą po raz pierwszy w życiu spróbowałem Hiszpańskiego Klejnotu.
Nie wiem co właściwie miało miejsce, nie pytajcie mnie, o to.
Doświadczenie było krótkie i intensywne, będąc wpół świadomym tego co robię zażyłem kilka szczypt pod rząd. Rzuciłem się na klejnot niczym żyrafa na tatarak.
Coś pięknego, nawet Burbon zdaje się* blaknąć przy tym doświadczeniu.
*”zdaje się blaknąć”, a nie „blaknie”.