CranBe

 
0.0
 
4.3 (2)
0 5 0 0 0
CranBe

Informacje o tabace

Producent
STOK

Parametry tabaki

Smak tabaki
żurawina
Waga tabaki
10g
Opakowanie
plastikowe

STOK CranBe

STOK CranBe

Photos

CranBe
CranBe
CranBe
CranBe

Recenzje użytkowników

2 reviews
Ocena ogólna
 
4.3
Ocena smaku
 
4.3(2)
Ocena opakowania
 
4.5(2)
Already have an account? or Create an account
CranBe
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
3.5
Ocena opakowania
 
4.0
Zachęcony recenzja Pastora zakupiłem beztytoniową tabake CranBe.Jak łatwo mozna sie domyślić jest to biała tabaka o średniej wilgotnosci i srednim zmieleniu.Gotardowska tabakaiera, o niezbyt zachecającej etykiecie(w moim przypadku nawet nierówno naklejonej).
To teraz przechodzimy do smaku.W tej tabace czuc wyraźnie żurawinę z dosyc dużą dawka orzeźwiajacego mentolu, który bardzo dobrze współgra z głównym smakiem tej tabaki, nie zagłuszając aromatu żurawiny.Aromat utrzymuje sie przez dłuższy czas.Jest przyjemny, słodki lecz co najważniejsze nie jest mdły.Produkt ten bardzo dobrze przeczyszcza nos.
Jest w nim jednak jedna ogromna wada.Cała zawartość to jedna wielka gruda składajaca się z wielu małych grudek.Sypiac ją sobie na rękę natrafiamy na grudki wielkości niedużego gradu,które spadaja nam z ręki.Jak by tego było mało nie chca one wyleciec z tabakiery a jak już wylecą gdy się mocniej potrząśnie to rozsypuja się wszedzie i szukaj ich teraz po pokoju... :D Poza tym większe grudki jest ciężko wciągać i czasami nawet wypadają one z nosa.
Podsumowując:Byłby to praktycznie ideał i tabaka godna polecenia gdyby nie te grudki, które psują całą radość z tabaczenia tego produktu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-przyjemny aromat zurawiny
-miłe, mentolowe orzeźwienie
-dobre urozmaicenie
Minusy Tabaki
-niezbyt zachęcająca etykieta
-bardzo dużo grudek przez co ciężko się ja wciąga(przez to nie mogę dać wyższej oceny niż 3.5 gdyż to bardzo zniechęca do wciągania tej tabaki)
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0
Synchro potrafi!
Ocena ogólna
 
5.0
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
5.0
Pod kątem kompozycji aromatycznej, to chyba najlepsza biała tabaka z jaką miałem dotychczas do czynienia (choć wiele ich nie było, gdyż nie jestem fanem beztytoniowych proszków – dlatego ta opinia może się szybko zdezaktualizować). Dominuje słodki, soczysty smak żurawin, który utrzymuje się długo, nawet do godziny, po zażyciu, a dodatek guarany miło pobudza i ożywia. W procesie produkcji osiągnięto ciekawy efekt – pomimo, że nie czuć ani kamfory, ani mentolu, tabaka jest mocno „icy”, wywołuje uczucie specyficznego chłodu w nosie, co bardzo mi się podoba. CranBe przywołuje u mnie szereg pozytywnych skojarzeń: z latem, łąką, jeziorem, wakacjami na Mazurach – żyć (zażywać), nie umierać. Dobra na początek dnia, jako np. dodatek do porannej kawy (ewentualnie – zamiast). W mieszankach raczej się nie sprawdza, żurawina jest na tyle specyficznym aromatem, że najlepiej zażywać ją solo. Pewną niedogodnością może być struktura tej tabaki, mokre, pozlepiane w grudki drobinki są niezbyt estetyczne i nieprzyjemne, podczas zażywania metodą klasyczną (a inaczej sobie nie wyobrażam) spadają z ręki. Jeszcze słowo o tabakierce. Rezygnacja z metalowych puszek jest dobrym pomysłem, puszki owe nie były najwyższej jakości, ciężko się zamykały i były mało estetyczne. Do plastikowych tabakierek z bocznym otwarciem nie mam większych zastrzeżeń, za to etykiety całej serii nie grzeszą dobrym smakiem (może się z czasem przyzwyczaję). Dlaczego 5/5? Bo smak tabaki jest dla mnie najważniejszym składnikiem oceny, a w tej kwestii panowie z Synchro odwalili kawał dobrej roboty!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- pychotka,
- pobudzający dodatek guarany,
- rezygnacja z nietrafionych puszek,
Minusy Tabaki
- średnio ładna etykieta,
- nazbyt kleista konsystencja,
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Dodaj komentarz