Coffee Cream

 
0.0
 
3.4 (5)
0 1 0 0 0
Coffee Cream

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
Kawa
Waga tabaki
5 g.
Opakowanie
metalowe

Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Recenzje użytkowników

5 reviews
Ocena ogólna
 
3.4
Ocena smaku
 
3.4(5)
Ocena opakowania
 
3.5(5)
Already have an account? or Create an account
Porażka
(Updated: Marzec 25, 2015)
Ocena ogólna
 
1.4
Ocena smaku
 
1.5
Ocena opakowania
 
1.0
W pełni zgadzam się z Tym_z_Warszawy. Może dostaliśmy wadliwe opakowania? Trudno mi uwierzyć, że oceny mogą się tak drastycznie różnić, a tym bardziej, że ta tabaka może dostać pozytywne recenzje.
Przypomina mi pył z budowy, tak konsystencją, jak i zapachem; ciężko doszukać się w niej czegokolwiek oprócz obrzydliwości. Oczywiście o żadnej kawie, ani czymkolwiek jadalnym nie może być mowy. Gdzieś tam dotarły do mnie echa może jakichś kwiatów, ale łowienie tej nuty do sztuka dla sztuki.
Dziewczyna, kiedy dałem jej do powąchania pudełko, natychmiast oświadczyła: kawa. Jakim cudem? Zdążyłem stracić zaufanie do swoich zmysłów, kiedy stwierdziła że przeczytała na opakowaniu.
Tabakiera to też kuriozum. Otworzyłem ją po dwudziestu minutach, młotkiem i nożem. Nawet gdyby zajęło mi to 5 sekund, jak dawkować tabakę przy wieczku schodzącym w całości, bez żadnej dziurki? Używanie jej w warunkach polowych musi być mega niepraktyczne. Tyle że nie ma to większego znaczenia, bo nie ma po co dostawać się do środka.
Zdecydowanie odradzam produkt. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- może ma zastosowanie gospodarcze np. przeciw szczurom
Minusy Tabaki
- wszystko inne
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0
Zawód
(Updated: Styczeń 21, 2014)
Ocena ogólna
 
2.5
Ocena smaku
 
2.5
Ocena opakowania
 
2.5
Źle jest, jeżeli do otwarcia tabaki potrzeba narzędzi hydraulicznych - w sumie obciach wyjmować szczypce i klucze na imprezie. Albo w autobusie. No, może mam pecha i trafiło mi się wadliwe opakowanie. Nie wiem. Drugi zawód - tabaka. Pijam sporo kawy - sam ją mielę, wybieram rodzaje, gatunki i producentów. Trudno mi jednak potwierdzić, czy zapach, jaki wydobył się z pudełka ma z kawą cokolwiek wspólnego. Bardziej przypomina mi zapach końskiej derki zdjętej z konia mającego wyczerpujący dzień na planie westernu. Zawiodłem się, tym bardziej dlatego, że po tym WoSie obiecywałem sobie sporo.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- kręci w nosie
Minusy Tabaki
- pancerne pudełko, trudnotwieralne bez zestawu "mały majsterkowicz"
- zapach nie ma nic wspólnego z kawą
- zapach końskiej derki lub sierści psa po deszczu
T
Top 500 Recenzent 4 reviews
Zgłoś tę recenzję Komentarze (1) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 1
WoS Coffee Cream
(Updated: Styczeń 10, 2011)
Ocena ogólna
 
4.2
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
5.0
Jestem początkującym miłośnikiem tabaki, tak więc proszę brać namiar na mało wysublimowany nos :)
Chciałem spróbować czegoś innego niż tabaki Poeschla, wybór padł na WoS Irish Cream. Niestety w sklepie nie mieli tego co chciałem, natomiast sprzedawca polecił mi Coffee Cream, jako zbliżoną do Irish Cream.
Przyszedłem do domu, rozpakowałem i tak jak mówili moim przedmówcy poczułem aromat kawy z malutka ilością śmietanki. No to na zdrowie i bierzemy pierwszą szczyptę, oj poleciała za daleko chyba, bo zapiekło :D Tak to jest jak się jest początkującym. Po chwili już czuć aromat średnio mocnej, pysznej kawy z odrobinką śmietanki. Niestety, coś szybko mi ten aromat zanikł, ale trzeba przyznać, że tabaka zrobiła na mnie (laiku) spore wrażenie. Mam wrażenie, że jeszcze nieraz zagości ona w moim nosie!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Aromat
- Bardzo gustowne opakowanie
Minusy Tabaki
- Aromat mógłby się dłużej utrzymywać
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 0
WOS Coffee Cream
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna
 
4.0
Ocena smaku
 
4.0
Ocena opakowania
 
4.0
Po otwarciu wieczka, od razu uderza nas kawowy aromat. Jednak po zażyciu, cały aromat znika, ciężko się doszukać kremowej kawy. Tabaka drobno zmielona, ale w miarę wilgotna, nie jest mocna. Po zażyciu trochę zatyka. Tabakiera mała, trzeba uważać przy otwieraniu wieka, ponieważ tabaka wysypuje się.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- solidna tabakiera
Minusy Tabaki
- tabaka wysypuje się podczas otwierania tabakiery
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 0 1
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna
 
5.0
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
5.0
Jedną z niewątpliwych zalet mieszkania w Anglii jest możliwość szybkiej dostawy tabaki z tutejszych sklepów internetowych. Kiedy zobaczyłem więc, że pojawiły się nowe mieszanki od WOS, musiałem ich spróbować. Paczkę otrzymałem wczoraj, dziś nadeszła pora na spróbowanie wyrobu nazwanego przez producenta Coffee Cream. Wracając do domu po moim przedostatnim dniu lekcji naszła mnie ochota na szczyptę tabaki, no, może parę szczypt. Zapewne gdyby dzisiejsza pogoda przypominała tę z dni poprzednich, kiedy to nazbyt często padało, wybrałbym niezastąpioną w takich okolicznościach SG Wild Duck, jednak dziś pogoda była piękna, słoneczna i stwierdziłem, że Dzika Kaczka nie będzie pasować. Wyciągnąłem więc z torby kawę ze śmietanką mając nadzieję, że będzie stanowiła dobre uzupełnienie dla ładnej pogody i płynącej ze słuchawek muzyki King Crimson. Już po otwarciu puszki poczułem wspaniały, słodki zapach kawy z mlekiem, czas więc zażyć. Pierwszą rzeczą, która zauważyłem była spora jak na wyrób Wilsonów wilgotność. Ujrzałem pokaźnych rozmiarów kulki, w które zbiła się tabaka, przykleiła się też ona do moich palców gdy tylko wydobyłem szczyptę z tabakiery. Po zażyciu poczułem delikatność owego wyrobu, następnie pojawiła się wspaniała, wyraźna nuta kawy, aby po chwili skonfrontować się ze słodkością śmietanki. Po ujawnieniu pełnej gamy aromatu zauważyłem, że poszczególne nuty zapachowe jakby walczą ze sobą, zmieniając się w rytm muzyki, której słuchałem. Przy mocnym gitarowym riffie przeważająca była gorzkawa nuta dobrej kawy, kiedy zaś utwór przechodził w łagodniejszą część, zdawało mi się, że ujawnia się słodkość tejże tabaki. Po wejściu do autobusu zażyłem kolejna szczyptę. Aromat Coffee Cream okazał się na tyle intensywny, jednocześnie będąc delikatny, że nawet wyraźny zapach perfum kobiety siedzącej przede mną nie był w stanie zachwiać doznań płynących z zażycia. Uśmiechnąłem się do siebie mimowolnie, myśląc, że oto właśnie znalazłem wspaniałą alternatywę dla Irish Coffee, której puszkę przed kilkoma dniami skończyłem. Mimo, że Coffee Cream zdecydowanie różni się od poprzedniej kawowej tabaki z Sharrow Mills, jest w stanie zapewnić mi aromat świeżej kawy zawsze wtedy, gdy mam na niego ochotę. Zdecydowanie polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0

Dodaj komentarz