Coconut

 
0.0
 
4.6 (1)
0 0 0 0 0

Informacje o tabace

Producent
Samuel Gawith

Parametry tabaki

Smak tabaki
kokos
Waga tabaki
10g
Opakowanie
metalowe

Samuel Gawith

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
4.6
Ocena smaku
 
5.0(1)
Ocena opakowania
 
3.0(1)
Already have an account? or Create an account
SG Coconut
Ocena ogólna
 
4.6
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
3.0
Chociaż tabakę tę nie produkuje się już jakieś 3 lata to miałem niewątpliwe szczęście pozyskania choć odrobinę jeszcze zdatnego do użytku tabacznego pyłu Coconuta od przyjaznego Amerykanina. Znalazł on w swojej szufladzie puszkę właśnie z tym produktem i był tak miły, że odstąpił mi ją i odrobinę zawartości bym mógł opisać ten cudny specyfik od Samuela Gawitha.

Legendy głoszą, że Coconut był produktem, który można było kupić tylko w Stanach Zjednoczonych gdzieś do roku 2007. Niestety obecnie już jest nieosiągalny dla tabaczanych nosów i spoczywa tylko w pamięci tych co mieli okazję go zażywać. Smutna to historia, bo SG Coconut to jedna z lepszych tabak, która wyszła z rąk tego producenta.

Pierwotnie myślałem, że kokosowy Samuel będzie bardzo przypominał swoich owocowych braci, czyli najwredniejszych skubańców, największych pokrak i dewastatorów nosa jacy tylko chodzili po tabacznym świecie - Banana i Apricota. Tak, myślałem, że Coconut będzie chemicznym draniem. W końcu jak inaczej można zrobić tabakę o aromacie kokosowym. Najwidoczniej się da.

Przyjemna słodycz, delikatność - taki można określić tę tabakę zażywając ją po raz pierwszy. Doskonały wątek kokosowy, który po prostu zachwyca. Szkoda tylko, że już go nie ma...

Może petycja do SG?

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- doskonała kokosowa tabaka
Minusy Tabaki
- nieprodukowana...
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 0

Dodaj komentarz