C.I.T - Cygara i Tytoń

 
0.0
 
5.0 (1)
0 1 0 0 0
C.I.T - Cygara i Tytoń

Informacje o sklepie

Adres sklepu
Zwolińskiego 41 c 96-200 Rawa Mazowiecka

Informacje o płatności

Formy płatności
  • Przelew na konto
  • Za pobraniem

Informacja o dostawie

Formy dostawy
  • Poczta Polska
  • DHL

Sklep internetowy C.I.T - Cygara i Tytoń

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
5.0
Asortyment
 
5.0(1)
Ceny
 
5.0(1)
Przebieg transakcji
 
5.0(1)
Informacje o produkcie
 
5.0(1)
Already have an account? or Create an account
Profesjonalizm+kultura+niskie ceny= zadowolony klient.
Ocena ogólna
 
5.0
Asortyment
 
5.0
Ceny
 
5.0
Przebieg transakcji
 
5.0
Informacje o produkcie
 
5.0
Sklep internetowy CiTu okazał się bardzo profesjonalny. Uwagę zwraca przede wszystkim bardzo fachowe i kulturalne podejście do klienta, szybko i szczegółowo odpowiadają na e-maile. Odpowiedzi na moje pytania i szczegóły zamówienia były bardzo bardzo grzeczne i kulturalne- widać ,że firmie zależy na wizerunku i stałych klientach, zwykle nie zwracam uwagi czy ktoś odpowiada mi w formie "Yo, spox, będzie załatwione, narka" czy "Witam, oczywiście postaramy się sprostać Pana oczekiwaniom, pozdrawiam", jednak korespondencja z CiTem okazała się bardzo przyjemnym doświadczeniem, nie mam w tej kwestii żadnych zarzutów.
Obsługa sklepu nie robiła żadnych problemów co do moich oczekiwań co do zamówienia, załatwili wszystko tak jak chciałem. Ceny są bardzo przystępne, asortyment też można powiedzieć szeroki, aczkolwiek skupiają się na dystrybuowani tabak kilku firm, jednak można dokonać zakupu większości produktów tychże firm, np McChrystals czy Dholakii. Udało mi się nawet wywalczyć całkiem spory rabat.
Paczka była dobrze zabezpieczona, żadna z tabakier czy saszetek nie była uszkodzona, a to dla mnie ważne. Można wybrać formę dostawy i płatności, co jest sporą zaletą. Wysyłka i realizacja zamówienia zostały zrealizowane stosunkowo sprawnie. A co najważniejsze wszystkie tabaki (kilkadziesiąt sztuk) , które otrzymałem były bardzo świeże, niejednokrotnie byłem odrobinę rozczarowany świeżością tabak ,które dostałem od innych firm, tu nie mogę mieć zastrzeżeń, żadna z tabak nie była wysuszona czy pozbawiona aromatu. Zadziwiłem się nawet konsystencją niektórych tabak, które dostałem w paczce, tabaki ,które wcześniej uważałem za suche czy odznaczające się dość krótkotrwałym aromatem, okazały się stosunkowo wilgotne i bardzo aromatyczne. Na plus poczytuję też zdjęcia tabakier przedstawione na stronie, oraz informacje zawarte w ich opisie. Polecam.

O ile nigdy nie miałem jakiś większych przykrych doświadczeń ze sklepami internetowymi czy sprzedawcami z allegro oferującymi tabakę, tak sklep CiTu okazał się jedną z solidniejszych firm.

PS: Zamawiałem także paczkę cygar dla znajomego, również jest zadowolony.
Zgłoś tę recenzję Komentarze (7) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Dodaj komentarz