Choco

 
0.0
 
4.2 (2)
0 0 0 0 0

Informacje o tabace

Producent
Molens de Kralingse

Parametry tabaki

Smak tabaki
Czekolada
Waga tabaki
12.5 g.
Opakowanie
plastikowe

Molens de Kralingse

Recenzje użytkowników

2 reviews
Ocena ogólna
 
4.2
Ocena smaku
 
4.3(2)
Ocena opakowania
 
4.0(2)
Already have an account? or Create an account
Tytoniowa tabliczka czekolady
(Updated: Grudzień 19, 2011)
Ocena ogólna
 
3.6
Ocena smaku
 
3.5
Ocena opakowania
 
4.0
Przez kilka dni zastanawiałem się na którego konia ze stajni Molens de Kralingse postawić. Na objawienie roku 2010 Bon Bon a może Choco? Lubię czekoladę, szczególnie gorzką i chyba to postawiło kropkę nad "i".

Opakowanie jakie jest, każdy widzi. Tandetne, bazarowe (zwał jak zwał) i zdecydowanie przerośnięte w stosunku do zawartości. Nie można jednak odmówić mu funkcjonalności, widzimy ile mamy jeszcze tabaki na stanie, a samo dozowanie to czysta przyjemność. Czwórka z minusem.

Zmielenie tytoniu jest takie jak lubię, średnie a tabaka raczej sucha. Lubi spłynąć do gardła, ale nie jest to paskudny spływ w stylu taniego tytoniu, ponieważ nie mamy tutaj z takim do czynienia. Uwaga, poziom zawartości nikotyny wysoki, mocny kop zapewniony już po standardowej, uczciwej szczypcie, nie radzę podchodzić do tematu z rurkami i innymi popapranymi wynalazkami.

Aromat mnie zawiódł, choć nie do końca. Owszem jest wyraźnie czekoladowy, ale nie taki przepyszny jak w Doppelaroma. Na pierwszym planie jest tytoń i to podkreślam dobrej jakości tytoń. Momentami przebija się przez niego kakao i obejmuje chwilowe przywództwo w walce zapachów. Ostatecznie po kilku minutach zostajemy z aromatem tytoniu. Trójka z plusem.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Przyjemny aromat dobrego tytoniu z czekoladową/kakaową nutą
- Praktyczne opakowanie
Minusy Tabaki
- Aromat czekolady mógłby być mocniejszy
- Brzydkie, zdecydowanie za duże opakowanie
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 1 0
Czekoladowe objawienie
(Updated: Wrzesień 18, 2011)
Ocena ogólna
 
4.8
Ocena smaku
 
5.0
Ocena opakowania
 
4.0
Mieszkam w małym mieście gdzie w miejscowej trafice znajdują się tylko najpopularniejsze tabaki. Chcąc dokonać zakupu Gewitha. Akurat w tej samej chwili przyjechała dostawa. Sprzedawca zaczął na półce wykładać tabaki. W tym momencie rzuciła mi się w oczy czekoladowa tabaka w dość nietypowym opakowaniu i etykietą niskiej jakości. Pudełko prawie odrzuciło mnie od zakupu, ale od dłuższego czasu chciałem wejść w posiadanie jakiejś czekoladowej tabaczki

Po wyjściu ze sklepu udałem się do najbliższej klatki w bloku, gdyż nie mogłem wytrzymać żeby jej spróbować. Wtedy dostałem objawienie. Tabaka delikatna lecz z bardzo mocny aromat. Czekolada była po prostu genialna i b. intensywna. Zapach czekolady jawił się w moim nosie przez kilka najbliższych minut. Opakowanie które na pierwszy rzut oka jest nie poręczne okazało się bardzo praktyczne. Przez przezroczystą tabakierę widać ile jej zostało, oraz bardzo łatwo się ją sypie. W pudełku jest 12,5 g tabaki, która jest dosyć sucha i ma średnie zmielenie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Genialny aromat
Delikatna
Czekolada nie dominuje smaku
Praktyczne opakowanie...
Minusy Tabaki
...które jest dosyć spore przez co nie zawsze mieści się w kieszeń
Tabakiera wypełniona tylko w 3/4
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Dodaj komentarz