Blueberry Mint

 
0.0
 
3.1 (1)
0 0 0 0 0

Informacje o tabace

Producent
Dholakia Tobacco pvt Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
jagoda, mięta
Waga tabaki
8 g
Opakowanie
plastikowe

Dholakia Tobacco pvt Ltd

Blueberry Mint

Recenzje użytkowników

1 review
Ocena ogólna
 
3.1
Ocena smaku
 
3.0(1)
Ocena opakowania
 
3.5(1)
Already have an account? or Create an account
Blueberry(?) Mint
Ocena ogólna
 
3.1
Ocena smaku
 
3.0
Ocena opakowania
 
3.5
Tabaka Dholakii „Blueberry Mint” jest jedną z trzech znajdujących się Christmas Combo-Pack. Pozostałe dwie to: „Rose Chocolate” oraz „Plum Cake”. Wszystkie charakteryzują się podobną nutą zapachową, wspólną dla wyrobów tego producenta. Chodzi tutaj oczywiście o silnie perfumowany tytoń, który jest bardzo mocno wyczuwalny.

Patrząc na opakowanie świątecznego zestawu trudno zgadnąć jakie smaki znajdują się w środku. Ubrana choinka, Mikołaj, płatki śniegu sugerują tradycyjne białe święta. Natomiast zawartość pudełka już nie – róża, jagoda i ciasto śliwkowe nie są pierwszymi smakami które kojarzą się ze świętami. Pierwsze rozczarowanie? Do pewnego stopnia tak – nie należy jednak zapominać, że wyrób pochodzi z Indii, gdzie Święty Mikołaj przyjeżdża na słoniu w trzydziestostopniowym upale, a podczas wieczerzy każdy dzieli się ze sobą ciastem śliwkowym. Dziwi więc i przeszkadza fakt pomieszania tradycji kulturowych.

Sytuacji nie ratują również etykiety wyrobów – obrazki są proste, jak gdyby pochodziły z pierwszych stron wyszukiwarki Google'a. Ponadto zdarza się, że są krzywo naklejone. Niemniej jednak plastikowe pudełka są duże i sprawiają wrażenie solidnych.

„Blueberry Mint” to tabaka o smaku jagodowo-miętowym. Przynajmniej taka jest w założeniu. W praktyce jednak dominuje tutaj perfumowany tytoń, a gdzieś w oddali majaczy mięta. O jagodę naprawdę trudno, a szkoda. Warto zauważyć, że aromat jest na tyle intensywny, że bez problemu można go wyczuć nawet przez zamknięte opakowanie, trzymając je z dala od nosa. Dzięki temu wystarczy naprawdę mała ilość drobno zmielonego, jasnobrązowego proszku aby wyczuć wszystko, co ma on do zaoferowania.

Reasumując, „Blueberry Mint” nie należy do zbyt udanych smaków. Etykieta tabaki nie sprawia wrażenia świątecznej, a jej aromat jest zagłuszony przez zbyt silnie perfumowany tytoń.

Moim zdaniem jest to najsłabszy z trzech produktów dostępnych w Christmas Combo-Pack, nawet w połowie nie dorównując bardzo udanej „Rose Chocolate”.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ Najbardziej orzeźwiająca ze wszystkich trzech
+ Ciekawy aromat...
Minusy Tabaki
- ... niestety zagłuszony przez aromatyzowany tytoń
- Dusząca przy większej ilości
- Brzydka etykieta :(
Zgłoś tę recenzję Komentarze (0) | Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 3 0

Dodaj komentarz