redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Gletscher Prise
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Sprawdzone połączenie

Moim zdaniem jedna z obowiązkowych pozycji entuzjastów mentolowych wyrobów tabaczanych. :) Na wstępie ocenię opakowanie które może nie jest najwyższej jakości, bo gumowy "pstryczek" to dla mnie okropny badziew... ale za to ilustracja na tabace bardzo dobrze oddaje zawartość naszego plastikowego przyjaciela.
Ogólnikowo to Poschl's dał mi 10 gramów dobrych przerw podczas wykonywania codziennych czynności, nie męczących zatok. A z powyższego możemy wywnioskować ze jest bardzo dobrą tabaką codzienną. No ale przejdźmy do sedna sprawy.
Po otworzeniu naszego badziewnego pstryczka już z daleka dopada nas przyjemna woń mentolu połączonego z delikatną wonią olejku. Przez pierwsze pół tabakierki dostajemy woń mentolu wraz z olejkiem i tytoniem, który czuć i to jest duży plus że nie został zupełnie wykastrowany przez woń pozostałych składników. Z czasem tabaka "dojrzewa", olejek wraz z mentolem wietrzeją aby ustąpić miejsca tytoniowi, dodam jeszcze że całkiem niezłemu tytoniowi. Jeżeli chodzi o sam wygląd, jest on typowy dla wyrobów tej firmy średnio zmielony, dość wilgotny dumnie prezentujący nieco przyciemniały brąz.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-doskonała forma codziennej relaksacji
-przystępna cena
-dobra dostępność
-bardzo dobrze dobrany aromat
-ładna oprawa graficzna
Minusy Tabaki
-"gumowy pstryczek"
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or