redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gletscher Prise
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 15, 2014)
Ocena ogólna 

3.6
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.0

Mentol i olejek.

Mentol z olejkiem Kolumbijskim. Hmmm, nie wiem jak ma pachnieć tudzież smakować owy olejek ale chyba coś tam czuć. Tabakę kupiłem ponieważ pomyliłem ją z Bayern Prise. Tak wiem głupi błąd, lecz zakupu nie żałuję. Po pierwsze, mam w kolekcji kolejną całkiem ładną tabakierkę. Po drugie, jest całkiem niezła, może odrobinkę zbyt mocna dla początkujących, ale świetnie nadaje się do zażywania na co dzień. I po trzecie, aromat. Może to właśnie tutaj kryje się ten "Kolumbijczyk" bo osobiście uważam że aromat tej tabaki jest naprawdę świetny. Gdy tylko po raz pierwszy otwarłem tabakierke i mój nos przeszył ten właśnie zapach, od razu bez większego myślenia wysypałem odrobinę na dłoń i snuffnąłem. Efekt? Cóż, spodziewałem się czegoś lepszego. Fakt faktem z wyrobów "Pyszla" które do tej pory próbowałem (niestety nie było ich zbyt wiele) chyba postawiłbym ją na pierwszym miejscu. Smak jest przyjemny, naprawdę orzeźwia i długo utrzymuję się w nosie. Niestety nie za bardzo odbiega ona od pozostałych wyrobów niemieckiego producenta.
Reasumując: tabaka naprawdę fajna, warta zakupu, świetna do codziennego snuffania. Polecam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Aromat, aromat i jeszcze raz aromat
-Dobra na co dzień
-Ładna tabakierka
-Stosunkowo mocna
-Cena
Minusy Tabaki
-Nie odbiega za bardzo od innych wyrobów tego producenta
-Może się okazać zbyt mocna dla początkujących
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or