redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Gawith Cola
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Czerwiec 26, 2012)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Marzenie z młodości

Kiedy zacząłem swoją przygodę z tabaką zawsze zastanawiało mnie czy jest tabaka o smaku coli. Nie spodziewałem się jej znaleźć. Zresztą: jak połączyć colę z tabaką? to chyba niemożliwe... pamiętam że sam próbowałem nawet zrobić swoją colową tabakę,ale bez skutku.

W końcu usłyszałem o tabace Gawith Cola. Hmm... Czyżby to to czego szukam? Czy to moje tabaczane marzenie? Tabaka o smaku coli? Zakupiłem tą tabakę z allegro. Nie mogłem się doczekać. W końcu otrzymałem ją.

Tabakierka zachwycająca nie jest. Taka sama jak Gawith Apricot,jednak zestawienie kolorów bardziej przypadło mi do gustu niż w popularnym Gawciu.

Otworzyłem tabakę. Zapach jaki dobiegał z tabakierki nie był zapachem typowego pepsi w lodówce sklepu. Były to raczej tanie cukierki colowe.

Zażyłem. Tabaka napewno nie należy do przeciętnych tabak.Nie wyczujemy tu żadnego nachalnego mentolu. Wszędzie colowa słodycz.

Muszę przyznać że tabaka nie rozczarowała mnie. Świetny produkt,napewno lepszy od swojego brata Apricot'a. Naprawdę polecam.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Colowa słodycz
-Lepszy od Gawith Apricot
Minusy Tabaki
-Tabakierka mogła by być lepsza.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or