redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Wielki quiz historyczny

Witajcie drodzy użytkownicy!

Od momentu powstania tego serwisu sporo się zmieniło. W najśmielszych marzeniach nie sądziliśmy, że strona, która początkowo miała być zwykłym rankingiem tabak rozrośnie się do takich rozmiarów i będzie miała tak duży wpływ na społeczność tabaczarzy.

Jednak jak to się mówi: „ Noblesse oblige”. Jednym z celów tego serwisu (oprócz prowadzenia rankingu tabak) jest podtrzymywanie tabaczanej kultury i chronienie przed zapomnieniem wiedzy o tabace zawartej w tekstach różnych epok. Jesteśmy jednak świadomi, iż samo gromadzenie wiedzy nie wystarczy. Należy ją przekazywać coraz szerszej gamie osób. Tutaj pojawia się jednak problem. Jak bowiem zainteresować przeciętnego tabacznika do poszerzania wiedzy o swojej ukochanej używce? Wszak podanie wszystkiego na złotej tacy nie jest najlepszym sposobem. Z pomocą przychodzi nam kolejne przysłowie, mianowicie: „Daj wędkę zamiast ryby”.

I oto właśnie nadszedł czas dać Wam, drodzy użytkownicy, przysłowiowe wędki, dzięki którym, każdy z Was będzie mógł wyhaczyć dla siebie wyjątkowo atrakcyjną nagrodę.
Serwis Top25Snuff, przy współpracy z firmami Dholakia Tobacco, De Kralingse i sklepem internetowym Tabaki.pl, z dumą ogłasza Wielki konkurs wiedzy o tabace.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto odpowie na 10 banalnie prostych pytań sporządzonych przez naszego redakcyjnego kolegę Filka i dwóch pozostałych sędziów ( Billa Lakey`a i Jaapa Bes`a). 20 osób z największą liczbą punktów przejdzie do następnego etapu, w którym będą rywalizować o niezwykle cenne nagrody.

Regulamin konkursu, opis nagród i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.quiz.top25snuff.com

 

e-max.it: your social media marketing partner