redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Angielsko-indyjskie nowości

 

Witajcie drodzy użytkownicy! Jak to się zwykło mawiać w wyspiarskim narzeczu: „Long time, no see”. Dziś mam dla Was kolejną porcję informacji z branży tabaczanej. Ujmując rzecz dokładniej, chodzi o nowe tabaki dostępne w ofercie CiT`u. Tak, tak, panowie importerzy znów postanowili dogodzić Waszym nosom.

W październiku zeszłego roku, mój redakcyjny kolega Filek pisał o nowym produkcie od Dholakii. Chodziło o Dholakia Non Tobacco Herbal Snuff, który miał być swoistym powrotem do korzeni firmy, próbą zainteresowania europejskich klientów typowo indyjskimi aromatami, jakże odmiennymi od zapachów Starego Kontynentu. Czy Dholakii udała się ta operacja? Za sprawą CiT`u możecie to sprawdzić osobiście, bowiem właśnie Non Tobacco Herbal Snuff jest jednym z dwóch nowych produktów indyjskiego giganta sprowadzonych do kraju.

Drugim produktem Dholakii jest Mentholyptus z angielskiej linii tabak tego producenta. Oba wyroby dostępne są w czterogramowych, plastikowych tabakierach.

Jednak to nie koniec dobrych informacji. Importerzy z CiTu zadbali także o amatorów angielskich pyłów, wprowadzając do swojej oferty dwa produkty Młynów Sharrow: Vanilla Ice i Coffee Cream. Czy okażą się tylko ulepszonymi wersjami Irish Coffee i Vanilla, czy może staną się nowymi, flagowymi produktami angielskiej firmy? Z niecierpliwością czekamy na Wasze recenzje.

 

e-max.it: your social media marketing partner