redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
cover photo
MrJ
 • MrJ odpowiedział(a) na post 'Łyżeczki' na forum.
  29/09/2015

  Taka podpowiedź - zobaczcie co wasze Drogie Panie mają w kosmetyczkach. Mianowicie istnieje coś takiego jak łyżeczka / kopytko do skórek. Zwykle są w kształcie łezki, ale niektóre wyglądają faktycznie jak mała łyżeczka. Są dostępne w drogeriach i na allegro - jeśli nie komuś nie odpowiada wielkość typowej łyżeczki do tabaki, albo po prostu nie jest pewien czy mu taka przypasuje, niech poszuka kosmetycznych.

  Ja nawet nie szukałem (serio, tak "przy okazji" poszukiwań czegoś innego w czeluściach kosmetyczki Żony :D ), a znalazłem. Co prawda ta moja mogłaby być dłuższa (ma w sumie 10cm) ale pojemnością i kształtem jest idealna. Do sypkich tabak w puszkach, albo kiedy z jakiś powodów nie możemy użyć tradycyjnych metod - świetna rzecz!
  Read More...

 • MrJ odpowiedział(a) na post 'Co zażywasz? III' na forum.
  28/09/2015

  Po pierwsze witam wszystkich, nie znalazłem tematu "przywitaj się" więc czynię to w chyba najwłaściwszym znalezionym ;)

  Po drugie wracam (po raz trzeci - do trzech razy tabaka? :P ) do tabaczenia, tym razem w oparciu o szerszą wiedzę. A skoro jest forum, i skoro go podglądam i korzystam w zawartej wiedzy, no to wypadałoby się zarejestrować... A w temacie:
  - za pierwszym podejściem zażywałem RedBulla i Lowen Prise (co ciekawe to było -naście lat temu i nie kupione w Polsce, więc nie wiem jak to się ma do dzisiejszych tabak w trafice za rogiem),
  - za drugim - Ozonę Spearmint,
  - obecnie (podejście trzecie) świeża dostawa - McChrystal's Highland Ice, Mild Lemon i JIP, oraz WoS Irish Coffee i Chocolate Orange. Tym razem możliwe że zostanę przy tej przyjemności na stałe, w planach Christmas Pack Dholakii i jakiś zestaw Bernarda, ale to za jakiś czas.
  Read More...

 • MrJ odpowiedział(a) na post 'Zmiana zdjęcia profilowego' na forum.
  28/09/2015

  Niestety, pierwszy post (witam wszystkich, nigdzie nie zauważyłem tematu "przywitaj się" chociaż szukałem) i już z uwagami :P

  Zdjęcie profilowe nadal nie działa. Próbowałem na Operze, Chromie, przez przeglądarkę Androida, różne formaty (gif, jpeg), zarówno z dysku peceta jak i pamięci smartfona. Bez skutku - wyskakuje błąd zgrywania.
  Read More...

My Reviews

Nie znaleziono żadnych pozycji
Powered by JomSocial