Szczegóły recenzji

4.6 87 0.5
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
Pöschl'owska tabakiera?
Ocena ogólna
 
4.4
Ocena smaku
 
4.5
Ocena opakowania
 
4.0
Cytrusy i róża, jak o tym pomyślałem to wiedziałem iż Packard's Club napewno znajdzie się w mojej skromnej kolekcji i to na czołowym miejscu. Nie zwracałem uwagi na mentol, gdyż Pöschl bez mentolu to jak tabacznik bez nosa, w dodatku mentol w tej właśnie tabaczce jest prawie niewyczuwalny.

Tabakiera o specyficznym, jak dla Pöschl'a, kształcie jest koloru różanego po czym można rozpoznać iż w Packardsie można wyczuć różany aromat. Kolejnym niespodziewanym elementem tabakiery jest dozownik o białej barwie, który powoduje ciężkie wysypywanie pięknego proszku z tabakiery.

Zmielenie Packardsa jest pomiędzy grubym a średnim. Barwa: jasnobrązowa o niejednorodnej konsystencji-widać w niej elementy sam nie wiem czego. Tabaka niezbyt długo trzyma się w nosie, ponieważ prawie od razu spływa, ale aromat utrzymuje się dość długo.

Packard's Club to wyrób do zażywania na specjalne okazje, ale ja preferowałbym zażywać go raz dziennie, ponieważ nie potrafię oprzeć się cytrusowo-różanemu aromatowi Packard'sa.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-inna tabakiera
-trzy wyczuwalne aromaty
-cena
Minusy Tabaki
-dozownik
Z
Top 500 Recenzent 3 reviews
Zgłoś tę recenzję Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 2 1

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2
Sortowanie
Already have an account? or Create an account
Październik 09, 2014
Cena to raczej minus - 8.90zł za 6.5g, a zwykle poschle są dużo tańsze.Za 10g to wycodzi 13.69zł.
DG
Dawid Gradkiewicz
Październik 10, 2014
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

no i?
Z
zmielonymurzyn
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2