redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Elmo's Reserve
Samuel Gawith
by Nitzo     Listopad 30, 2011    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Elmo's Reserve

Naczytałem się wiele dobrego na temat tej tabaki, nasłuchałem się jeszcze lepszego więc postanowiłem zakupić to cudeńko. Dostałem 25 gram tabaki zamkniętej w pancernej puszce. Tak, otwarcie jej to nie lada wyzwanie. Po 20 minutach siłowania się z nią sięgnąłem po śrubokręt. Inaczej nie da się tego otworzyć. Tak więc, jak moja cierpliwość była na wykończeniu, wreszcie stanął przede mną otworem ten cudowny twór. Zanim jeszcze zdążyłem się przyjrzeć zmieleniu, uderzył mnie silny aromat. Ale hmm, co to właściwie jest? Coś jakby orzeszki, chociaż do dziś nie jestem pewien. Tak więc jak oswoiłem się z aromatem spojrzałem na Elmosa. Zmielenie jest zdecydowanie nierównomierne, widać jasne żyłki tytoniu. Tabaka ciemno brązowa. Czas więc na degustację.
Snuff!
Od razu po zażyciu czuję uderzenie. Nie wiem, chyba tylko ja mam taką przypadłość. Na szczęście trwa to dosłownie chwilę. Zaczynam czuć jakieś aromaty. Tak, na pewno czuć wspomniane wcześniej orzeszki. Chwilę potem wyłania nam się wanilia i coś jeszcze, czego nie jestem w stanie do końca zidentyfikować. Pychota!
Stety, niestety tabaka ta ma dużo nikotyny. Dla mnie to plus, dla niektórych może to być wada.
Podsumowując, warto dać 20 złotych za ten cudowny specyfik. 25-cio gramowa pucha starczy na naprawdę długo, długie cieszenie się tym cudem.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-pancerna tabakiera, długo trzymająca świerzość
-wiele aromatów
-25 gram!
-dużo nikotyny
Minusy Tabaki
-trochę zbyt mocne uderzenie na początku
-dosyć bolesny spływ
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
habanero Napisane przez habanero
Wrzesień 15, 2014
Heheh, nikotyna i ilość, to bardzo subiektywne pojęcie - dla mnie 25g jak oszczędzam tabakę, to wystarczy mi na około 2 tygodnie. Charakterystyczny aromat tej tabaki, to oczywiście aromat fasolki tonka.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1