redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Bułgaria

Bułgaria 2 months 2 weeks ago #21937

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 42
Wie ktoś, gdzie można dostać tabakę w Bułgarii? Sześć lat temu był jeden sklep w Słonecznym Brzegu, dziś chyba już nie istnieje. W Rawdzie znaleźć nie mogę, w Nessebarze też, zostaje Sofia, ale tam też nigdzie nie widziałem, a podobno da się "bez problemów znaleźć". Pytam raczej o konkretne sklepy, bo sytuacja jest dość, ekhm, awaryjna :D
The administrator has disabled public write access.

Bułgaria 2 months 2 weeks ago #21938

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Poszperałem chwilę, ale na nic konkretnego się nie nadziałem. Możliwe, że można ją dostać w Płowdiw w sklepie Gigadrinks. Na swojej stronie mają niby wyszczególnione sklepy partnerskie, ale oznaczyli je sobie jako "specjalistyczne sklepy z elektronicznymi papierosami".
W Sofii nadziałem się tylko na hurtownie - mihailovitrade.com/bg/33-tyutyunevi-izdeliya
Jeśli sytuacja jest awaryjna to proponowałbym napisać do powyższej hurtowni oraz do TTI (www.ttibulgaria.com/index_eng.html), czy nie mogliby Ci wskazać jakiegoś konkretnego sklepu gdzie na pewno dostaniesz tabakę

Bułgaria 2 months 2 weeks ago #21939

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Dzięki Filku, ale o Płowdiw wiem, a do dystrybutora i hurtowni pisałem już parę dni temu, zarówno po angielsku jak i bułgarsku i nadal zero odpowiedzi. Pewnie za dwa tygodnie przeczytają, za miesiąc odpiszą. Popisałem też do paru osób na snuffhousie i podobno da się ją dostać "w wielu miejscach w Sofii", muszę mieć wyjątkowego pecha, skoro na osiem strzałów osiem spudłowałem. Jak znajdę takie miejsce to oczywiście adresem się podzielę.

Przy okazji, jeśli ktoś zna takie miejsce w Budapeszcie to mógłby założyć osobną nitkę - bywam tam dość często a do dziś dzień nigdzie nie widziałem, a mam dość pewną informację, że ogólnie na Węgrzech bywa dostępna.

Bułgaria 2 months 2 weeks ago #21940

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Póki co znalazłem jeszcze takie sklepy:

"Tabacchi" - bul. "Aleksandar Stamboliyski" 84, 1303 Sofia Center, Sofia, Bułgaria
Na zdjęciu z 2015 zauważyłem, że mieli Ozonę Spearmint.

"Tobacco Shop" - bul. Alexander Stamboliiski 15 Sofia
Na zdjęciu z 2015: Gawith Apricot, Ozona Raspberry, Spearmint, Cherry i Gletscherprise.
The following user(s) said Thank You: Karaś

Bułgaria 2 months 2 weeks ago #21941

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Odnalazły się w Tobbaco Shopie na Stambolijskiego 15. Dostępne były wyżej wymienione. 4,50 leva za Ozonę Cherry (10g) i 5 leva za Gawitha, czyli odpowiednio około 9,90 zł i 11 zł. Oprócz tego przez przypadek natknąłem się na nie w witrynie kiosku na głównym deptaku - Witosza - przy Къщата за ядки. Ceny identyczne.

Dziękuję Filku za ten namiar. Twoje zdrowie.
Time to create page: 0.157 seconds