redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: EuroTab

Odp: EuroTab 5 years 6 months ago #15788

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Dla mnie niestety nie uda się wyjechać, mimo naprawdę wielu wielu chęci i prób nie uda się poukładać spraw na uczelni, mimo tego że to 3 dni w sumie. Nie ma szans w tym roku, no cóż, może za rok.
The administrator has disabled public write access.

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15848

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Nareszcie w domu. Chciałbym wszystkim podziękować za miło spędzony czas na targach - w szczególności: Raginis, Boncziemu, Tabacznikowi z Lbn, Marcinowi (który się u nas akurat nie udziela), a także Bartkowi, który miejmy nadzieje przestanie być tylko obserwatorem naszego forum, a weźmie czynny udział w życiu serwisu.

Bardzo udane targi! Bardzo chciałbym napisać więcej, ale niestety jestem na to zbyt zmęczony... ;)
The following user(s) said Thank You: Tabacznik z Lbn , Bonczi, ProgressFan

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15850

• Tabacznik z Lbn
  • Tabacznik z Lbn 's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 20
Również melduję udany powrót z Krakowa. :)

Podziękowania dla całej ekipy za miło spędzone dwa dni i wspólną przygodę ze światem tytoniu.

Będzie więcej słów, będą zdjęcia, ale to nie teraz. Padam...
The following user(s) said Thank You: ProgressFan

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15853

• ProgressFan
  • ProgressFan's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 16
Żałuję bardzo, że nie pojechałem, ale niestety brakło czasu, bo mam straszne obłożenie ostatnio. :( W przyszłym roku na pewno postaram się pojechać, jeżeli będzie takie doborowe towarzystwo. :) Panowie, mam nadzieję, że coś tam opowiecie jak już odpoczniecie . :)

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15856

• Tabacznik z Lbn
  • Początkujący tabacznik
Na razie fota.

This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 5 years 5 months ago by Tabacznik z Lbn .
The following user(s) said Thank You: Bonczi, Raginis, ProgressFan

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15860

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
W takim razie ja zacznę opowiadanko o EuroTab, choć będę miał do powiedzenia najmniej, bo byłem na targach w pracy. Reprezentowałem Toque, czyli pomagałem im znaleźć polskiego dystrybutora i wspierałem w dogadywaniu się z Polakami mniej obeznanymi w języku angielskim. Myślę, że w tej materii wyszło całkiem nieźle. Czas pokażę, czy będziemy mogli się z łatwością raczyć produktami Toque z półek sklepowych.

Z ciekawszych rzeczy, które spotkały mnie na stoisku to próba porozumienia się z Czechem, który w ogóle nie mówił po angielsku, ani nawet po polsku. Stwierdził on jednak, słysząc że jestem Polakiem, że ze spokojem damy sobie radę. Jakoś oczywiście daliśmy sobie radę, ale jednak trwało to dobre kilkanaście minut.

Swoją drogą największymi pasjonatami tabaki na targach okazały się być kobiety. Szczególnie pani Karolina z Burley Tobacco i pewna czerwonowłosa hostessa wykazały się żyłką smakosza i dzielnie próbowały smaczków od Toque. Serdecznie pozdrawiam.

Dla mnie największym sukcesem jest zdobycie kontaktu do bardzo dobrego wydawcy, więc muszę teraz przyśpieszyć proceder pisania książki.

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15861

• Bonczi
  • Bonczi's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 17
Tabacznik z Lbn wrote:
Na razie fota.

A ja to znacznika za pięknie zrobione foto nie dostałem xD

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15862

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
Zdaje się, że to fotka z pierwszego dnia, więc trzeba byłoby wtedy dorzucić mapkę Krakowa z miejscem Twojego rezydowania.

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15863

• Toquesnuff
  • Toquesnuff's Avatar
  • Fazowicz
  • Thank you received: 5
Just back to the UK and wanted to thank all our Polish friends who helped on our stand. Many, many thanks guys!

Now I have to find freezer space for all the Polish vodka I brought back!
Last Edit: 5 years 5 months ago by Toquesnuff.
The following user(s) said Thank You: Filek, Tabacznik z Lbn , Bonczi, Raginis, ProgressFan

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15873

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
We're the ones that should thank you - for being once more in Poland, giving a few people some joy of snuff and bringing Toque once more to Krakow. I do hope that the show was a big success for you gentleman.

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15900

• Tabacznik z Lbn
  • Początkujący tabacznik
Obiecane więcej słów.

Dzięki jeszcze raz dla Filka, Boncziego, Raginis, (nieobecnego tu, ale wymienić należy) Marcina, i ekipy Toque za miło spędzony czas.

Thank you very much for the nice time in Krakow, guys.

Targi trwały dwa dni - poniedziałek i wtorek. Tabaki, poza stoiskiem Toque, jak na lekarstwo. Pojawiły się dwa nowe produkty licencyjne sygnowane przez firmę Orion, o których wspomniał już Filek. Pewnym zaskoczeniem był brak stoiska TTI - pomijając już wymiar tabaczny (Poeschl) tego przedsiębiorstwa, była to firma, która podczas poprzednich edycji imponowała rozmiarami i przepychem stanowiska. Cóż, targi z roku na rok zajmują mniejszą część hali - to trochę martwi. Może poprawę przyniesie przeniesienie wydarzenia, które to od przyszłego roku będzie odbywać się w nowo budowanej hali targowej (www.expo.krakow.pl).

Osobiście nie jestem zadowolony z ilości e-wszystkiego podczas wystawy. E-papierosy, e-cygara i inne, przepraszam za emocjonalną osobistą wstawkę, e-gówno dało się zauważyć w wielu miejscach. Zdaję sobie sprawę z prawideł rynku i rozumiem ekonomiczne uwarunkowania rozwoju tej dziedziny świata używek, niemniej nie jestem fanem, nie lubię i nie polecam. Dla mnie to e-cholerstwo jest odpowiedzią na sztucznie wytworzone potrzeby i często zwykłym narzędziem lansu. Ale nie o tym wątek...

Z przyjemnych rzeczy - hookah lounge - wydzielony kawałek hali, gdzie można było usiąść i bezpłatnie zapalić specjalnie przygotowaną shishę oraz napić się herbaty i kawy. W tym miejscu podziękowania dla firmy Buszek, która, jak co roku, przyjęła nas niezwykle ciepło i otwarcie.

Był także konkurs palenia fajki, ale to w ramach ciekawostek - nie śledziłem przebiegu.

Konkluzja ostateczna - polecam. Można dostać coś za darmo, można poćwiczyć angielski (i inne języki), dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy, zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z ciekawymi ludźmi, tanio kupić świeże cygaro i tak dalej i tak dalej.
Last Edit: 5 years 5 months ago by Tabacznik z Lbn .
The following user(s) said Thank You: Byku90, ProgressFan

Odp: EuroTab 5 years 5 months ago #15906

• Raginis
  • Raginis's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 9
Skoro już udało mi się dostać wolne i przelogować na swoje konto, naskrobię coś od siebie. :)
Wszystkim Wam (nie będę już wymieniać, bo wiecie o kogo chodzi) baaardzo dziękuję. Spędziłam cudowne dwa dni w gronie świetnych ludzi, nie zapomnę nigdy "poszerzania działalności serwisu o...", spływającej shishy, welcome beer oraz Mariusza z Oriona (Filek, dzięki za scenkę pierwszego dnia, uśmiałam się jak nigdy ;]). Bonczi po powrocie do domu był również zachwycony i pluł sobie w brodę, że w poniedziałek musiał iść do pracy.
Myślę, że Tabacznik z Lbn wyczerpał temat, więc nic więcej pisać nie muszę. Ode mnie to będzie wszystko... na razie... ;) Raz jeszcze dziękuję za dwa świetne dni.
Tabaczniku z Lbn, "e-gówna" przytaszczyłam do domu tyle, że czuję się jakbym miała w kieszeni jakieś 240 złotych :)

i dorzucam fotkę od siebie :)

Last Edit: 5 years 5 months ago by Raginis.
The following user(s) said Thank You: Filek, Tabacznik z Lbn , Bonczi, ProgressFan

Odp: EuroTab 4 years 6 months ago #19351

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Odkurzam temat.
Wielkimi krokami zbliża się EuroTab 2014, dla starych wyjadaczy nie muszę przypominać co to jest, zaś dla młodych TU jest o tym wydarzaniu wspomniane.
Droga Redakcjo serwisu, czy wiadomo już coś, może ktoś się kontaktował z Wami.

Pytanie poza konkursowe, wybiera się ktoś? ;)

Odp: EuroTab 4 years 6 months ago #19355

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Chętnie bym się wybrał gdyby to był Poznań czy Wrocław, jednak na obecną chwile Kraków przekracza mój skromny budżet.

Odp: EuroTab 4 years 6 months ago #19356

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
Patrząc na listę wystawców śmiało można powiedzieć, że nie będą to targi tytoniowe, a targi IT.

Odp: EuroTab 4 years 6 months ago #19634

• Tabacznik z Lbn
  • Początkujący tabacznik
Wysyp wszystkiego, czego nazwa zaczyna na na e- i co nie zawiera tytoniu to smutne, zwłaszcza jak na targi tytoniowe, zjawisko. Pisałem już o tym w relacji z poprzedniej edycji. Zobaczymy jak będzie tym razem.

19-20 maja (pon.-wt.)

Oczywiście będę.

Dodatkową atrakcją może być fakt, że wydarzenie będzie miało miejsce w nowej hali. Będzie ładniej i swobodniej (większa przestrzeń). Pytanie tylko, co z wystawcami.

Z pewnym niepokojem, ale i nadzieją oczekuję 19 maja. Do zobaczenia na targach!

EuroTab 4 years 6 months ago #19683

• ProgressFan
  • ProgressFan's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 16
Chętnie bym się wybrał, ale nie jestem pewien czy termin aby na pewno będzie mi pasował, a poza tym troszkę daleko z Koszalina. :(

EuroTab 2 years 6 months ago #21753

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
Z ciekawych wydarzeń, ktore tabaczarze powinni zaplanować sobie w tym roku jest wizyta w Krakowie i odwiedzenie targow Eurotab. Z tego co wychwyciłem, zerkając na floor plan, wygląda na to, że stanowisko 113 będzie zajmować Dholakia! Jeśli w ogole chodzi o tę Dholakię.
Zapytam bezpośrednio.

EuroTab 2 years 4 months ago #21773

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
Bylim, zobaczylim i wyszlim. Relacja w największym skrocie z targow Eurotab w 2016 r. :)
Dholakia niestety zrezygnowała z uczestnictwa w tym wydarzeniu. Zresztą nie tylko oni, bo lista zapowiadanych firm szybko zmalała zanim zaczęły się targi.

EuroTab 2 years 3 months ago #21783

• Tabacznik z Lbn
  • Początkujący tabacznik
Potwierdzam. To były moje 6. targi tytoniowe i z przykrością stwierdzam, że wydarzenie to umiera. Mało, biednie i elektronicznie. Przynajmniej z punktu widzenia konsumenta. Być może przedsiębiorcy się tam odnajdują, w co jednak śmiem wątpić, patrząc na skalę wydarzenia.

Niemniej, podziękowania dla Filka, że przyjechał. Jak mniemam, nie tylko na targi. ;)

Myślę, że nasze miny mówią wiele...

Last Edit: 2 years 3 months ago by Tabacznik z Lbn .
The following user(s) said Thank You: Filek, Pablo
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.216 seconds